Po dohovore sú Vám k dispozícii profesionálni tréneri, ktorí Vám pomôžu v začiatkoch, alebo Vám pomôžu zvýšiť efektivitu Vášho cvičenia.


 

 

Fotogaléria: Naši tréneri - jednotlivé popisky nižšie

Kristína

Pochádzam zo športovej rodiny, šport mám v krvi od malička. Venovala som sa športovej aj modernej
gymnastike, 8 rokov ľahkej atletike ( skok do diaľky , štafety). Som viacnásobná Majsterka Slovenska.
Od roku 2010 mám úspešne ukončenú FTVŠ UK s diplomom ( zameranie kondičného trénera pre
vrcholových športovcov)
V máji 2014 som absolvovala kurz cvičenia v tehotenstve , v roku 2018 som si dorobila kurz aj cvičenie po
tehotenstve a získala certifikát. Viem pomôcť ženám v období gravidity, správne dýchanie, posilnenie
panvového dna, ostať v kondícii, ale aj sa dostať naspäť do formy.
Trénerstvu sa venujem už niekoľko rokov, v Kajangyme pôsobím od roku 2013.  5 rokov som viedla aj tréningové hodiny všeobecnej športovej prípravy pre deti a mládež.
Mám pozitívny prístup k športu, ponúkam individuálne tréningy, tréningy zamerané na formovanie
postavy, vypracovanie jedálnička, zostavenie jednotlivých tréningových jednotiek, osobnú konzultáciu.
 
Pre viac info tel.  +421907175982
e-mail: eiselovakristina@gmail.com

 

Mya

 

 Ahoj,volam sa Michaela , volaju ma Mya,cvičeniu sa venujem cca 6 rokov,predtým som sa venovala tancu a hrávala som aj tenis.

Súťažila som v kategorii bikini fitness/cca 6rokov\,momentálne nesutazim,lebo som rok po porode\.

Medzi moje klientky patria súťažiace ,ale aj ženy,alebo dievčatá bez súťažných ambícií,kt. sa rozhodli zdravo stravovat a cítiť sa dobre vo svojom tele,avšak aj mamičky pred pôrodom,alebo aj po pôrode

/absolvovala som aj kurz na cvičenie pre ženy po pôrode.

Špecializujem sa hlavne na silové cvičenie a formovanie postavy , či už silovo s činkami ,alebo cviky s vlastnou váhou,vždy volím vhodný tréningový systém každemu individualne,taktiež stravovacie plány,príprava na súťaž,/pozing\,poprípade online coaching.

Ak si odhodlaný,disciplinovaný,ale chýba ti osoba kt.ta správne bude viesť,napíš mi na tel.č 0908938337

Alebo email: michaelamya@gmail.com

Marek

 

 

 
 

Som bývalý hráč volejbalu (12 rokov aktívne), vyštudoval som Fakultu športu na Prešovskej univerzite v Prešove. Počas štúdia som začal pracovať ako osobný tréner vo fitnescentre, kde som individuálne trénoval a tiež viedol skupinové lekcie pre verejnosť a športové kluby. Po ukončení štúdia som v tomto smere pokračoval a nadviazal ďalšie úspešné spolupráce. Neustále sa vzdelávam, nadobudnuté vedomosti testujem a neskôr aplikujem do praxe. Na svoje vzdelanie si vyberám  školiteľov s bohatými, dlhoročnými skúsenosťami, overenými praxou. Často sa zaoberám aktuálnymi témami, ktoré spôsobujú ľuďom zdravotné problémy a obmedzenia.  

Ponuka služieb

·         Rozvoj kondície a pohybových schopností- rýchlosť, sila, vytrvalosť, koordinácia

·         Športový tréning/kondičný tréning/silový tréning

·         Cvičenie v období tehotenstva a po pôrode

·         Cvičenie so seniormi

·         Cvičenie s deťmi

·         Cvičenie zamerané na poúrazové a pooperačné stavy

·         Kettlebell tréning

·         Tréning metódou SPS/ SM System

·         Skupinový tréning

 

Kontakt:

0910 177 573

olejar.marek46@gmail.com

 

Tino     0904 832 702

Ahojte. Volám sa Tino a športu sa venujem už od malička. Už vo svojich štyroch rokoch som začal hrávať hokej, ktorému som sa venoval ďalších 10 rokov. Z toho som plynulo prešiel k hokejbalu, v ktorom som štyrikrát získal titul Majstra Slovenska. Vedomosti , ktoré som vďaka tomu nadobudol, využívam na rozvoj dynamiky a kondície svojich zverencov. Venoval som sa takisto vytrvalostným disciplínam, behu, plávaniu , boxu, ale najmä posilňovaniu, v ktorom sa zdokonaľujem už 9 rokov.

Svojim zverencom ponúkam komplexnú starostlivosť a poradenstvo. Nie som teoretik, ale praktik s celoživotnou športovou skúsenosťou a všestrannosťou. Či už máte záujem o cvičenie s činkami, alebo vlastnou váhou, či potrebujete schudnúť, spevniť, alebo naopak pribrať, rád Vám pomôžem tento cieľ naplniť. Vypracujeme spolu jedálniček a pomôžem Vám so zapracovaním zásad zdravej životosprávy do bežného života. Ku každému klientovi mám individuálny prístup, ktorý má za cieľ naučiť Vás cvičiť a pracovať s vlastným telom tak, aby ste sa nezranili, mali radosť z pohybu a zvládli to v budúcnosti sami... Budem rád, ak si spolu zacvičíme.

 

Karin

 

Ahoj volám sa Karin Hatinová, ako trénera pôsobím v Bratislave v Kajan Gym-e.

Už dlhšiu dobu sa aktívne venujem posilňovaniu, štúdiu v oblasti fitnes, zdravej výživy a výživovým doplnkom. Moje nadobudnuté skúsenosti veľmi rada odovzdávam začínajúcim cvičencom, pri formovaní postavy a budovaní kvalitnej svalovej hmoty.
Mojim cieľom je dať klientom svoje nadobudnuté skúsenosti, individuálny prístup a pocit radosti z cvičenia. Kladiem dôraz na prevedenia jednotlivých cvikov a na správnu techniku dýchania, aby moji klienti cvičili čo najefektívnejšie a hlavne aby sa vyhli začiatočníckym chybám a zraneniam. Zaujímam sa o zdravý životný štýl, som schopná zostavovať jedálničky a tréningové plány šité na mieru. Taktiež ponúkam individuálne zostavenie tréningových jednotiek a osobnú konzultáciu. Som veľmi trpezlivá a ku každému klientovi pristupujem individuálne. Mne osobne sa podarilo z ,,bacuľatej dievčiny" schudnúť 20 kg a spraviť si z cvičenia záľubu a životný štýl. Ak chceš aj ty pre seba niečo urobiť, či už schudnúť, nabrať svalovú hmotu alebo si len pre dobrý pocit prísť zacvičiť, aby si sa lepšie cítil/a neváhaj ma kontaktovať, spolu to zvládneme .
Teším sa na teba
Kontakt: 0903 609 294
Email: karinhatinova@gmail.com

 

Milan

MILAN KRATOCHVÍLA
TRÉNER BOXU A THAIBOXU
profesionálny zápasník, majster slovenska K1 Organizacie WKN, ktorý ma za sebou mnoho zápasov po celej Europe v top organizáciach ako su Enfusion, W5 a pod...
Tréningy vhodné pre zaciatočníkov, pokročilých ale aj zápasníkov.
Nácviky techník, zlepšenie kondície a sily.
Tréningy su individuálne, alebo pre menšie skupiny. Telefón 0910 212305

 

Peter

Ahojte,
Volám sa Peter Bilik a športom žijem od detstva. V minulosti som bol aktívnym hráčom ľadového hokeja na Slovensku aj v zámorí, v tejto aktivite pokračujem už ako tréner ľadového hokeja u detí. V súčasnosti som extraligový hráč hokejbalu, kde som s tímom ziskal v r. 2018 titul vicemajstra SR.
Venujem sa predovsetkym posilňovaniu, ľadovému hokeju, hokejbalu a behu.

Ako tréner SAKT1 1.Stupňa chcem svojim klientom predovšetkým ukázať a naučiť ich správnej technike cvičenia a dýchania pri cvičení, naučiť icj disciplíne a vytrvalosti. Mojim zameraním sú kondičné tréningy či už individuálne alebo skupinové , CORE cvičenia (cvičenie stredu tela), TRX tréningy.
Ak potrebujete schudnúť, pribrať, zlepšiť kondíciu a vytrvalosť neváhajte sa na mňa obrátiť, či už ste amatér alebo profesionál. Ku každému klientovi mám individuálny prístup podľa požiadaviek a potrieb. Pomôžem Vám prekonať samých seba, aby ste sa cítili dobre fyzicky ale aj psychicky.

Teším sa na Vás, Peter.
kontaktovať ma môžete
Telefonicky 0904 293 457, alebo
mailom: kondicnytrener.bilik@gmail.com

 

Kontakt

Kajangym Vígľašská 3
Bratislava
85107
+421.904646361 info@kajangym.sk