Po dohovore sú Vám k dispozícii profesionálni tréneri, ktorí Vám pomôžu v začiatkoch, alebo Vám pomôžu zvýšiť efektivitu Vášho cvičenia.


 

 

Karin

 

Ahoj volám sa Karin Hatinová, ako trénera pôsobím v Bratislave v Kajan Gym-e.
 
Už dlhšiu dobu sa aktívne venujem posilňovaniu, štúdiu v oblasti fitnes, zdravej výživy a výživovým doplnkom. Moje nadobudnuté skúsenosti veľmi rada odovzdávam začínajúcim cvičencom, pri formovaní postavy a budovaní kvalitnej svalovej hmoty.
Mojim  cieľom je dať klientom svoje nadobudnuté skúsenosti,  individuálny prístup a pocit radosti z cvičenia. Kladiem dôraz na prevedenia jednotlivých cvikov a  na  správnu techniku dýchania, aby moji klienti cvičili  čo najefektívnejšie a hlavne aby sa vyhli začiatočníckym chybám a zraneniam.  Zaujímam sa o zdravý životný štýl, som schopná  zostavovať jedálničky a tréningové plány šité na mieru. Taktiež ponúkam individuálne  zostavenie tréningových jednotiek a osobnú konzultáciu. Som veľmi trpezlivá a ku každému klientovi pristupujem individuálne. Mne osobne sa  podarilo z ,,bacuľatej dievčiny" schudnúť 20 kg a spraviť si z cvičenia záľubu a životný štýl. Ak chceš aj ty pre seba niečo urobiť, či už schudnúť, nabrať svalovú hmotu alebo si len pre dobrý pocit prísť zacvičiť, aby si sa lepšie cítil/a neváhaj ma kontaktovať, spolu to zvládneme .
Teším sa na teba 
Kontakt: 0903 609 294

 

Martin

 

Ahoj volám sa Martin Čambál, ako tréner SAKFST 1. stupňa pôsobím v Bratislave v Kajan Gym-e . Už 11 rokov sa aktívne venujem posilňovaniu, štúdiu v oblasti fitnes, zdravej výživy, výživovým doplnkom a doplnkom stravy. Taktiež mam za sebou prvé úspechy zo súťaži v naturálnej kulturistike a podarilo sa mi vybojovať absolútneho majstra Slovenska za rok 2017. Moje dlhoročné skúsenosti už roky odovzdávam začínajúcim cvičencom pri formovaní postavy a budovaní kvalitnej svalovej hmoty. Dôraz kladiem tiež na správnu techniku dýchania a prevedenia jednotlivých cvičení, aby moji zverenci cvičili čo najefektívnejšie a hlavne aby sa vyhli začiatočníckym chybám a zraneniam. Zaujímam sa o zdravý životný štýl, taktiez zostavujem jedálničky a tréningové plány šité na mieru. Ponúkam tréningy, zostavenie tréningových jednotiek, osobnú konzultáciu. Som veľmi trpezlivý a ku každému mám individuálny prístup. Od klientov mám pozitívne ohlasy, tak verím že aj ty budeš spokojný. Vidíme sa na tréningu! cambal.martin8@gmail.com 0911478537

Tomáš

S veľkou radosťou predstavujem nového trénera Tomáša " Klima" Klimáčka. Je Vám k dispozícii na súkromky thajského boxu v Kajan Gym-e.

Tomáš je reprezentant SR, účastník majstrovstiev sveta a vicemajster SR v muay thai, ktorý strávil časť svojho života v Thajsku, kde vytrvalo lakťoval a kolenoval miestnych borcov :) Má za sebou viac ako 30 profesionálnych zápasov a skúsenosti z nich je pripravený Vám odovzdať. Tréningy sú vhodné na formovanie postavy, kondičný tréning alebo zápasovú prípravu. Ako tréner je trpezlivý a pedantný.

Telefón 0902 740 224

 

 

 

Mya 0919 198 727

 

 Ahojte. Fitnessu som sa začala venovať už dávno, nakoľko som mala dlhodobo problémy s trávením a životosprávou.. Veľmi som obdivovala kategóriu bikiny fitness, ale stále som si hľadala dôvody, kvôli ktorým sa tak nedá vyzerať a takým spôsobom žiť..
Vďaka podpore ľudí, ktorí ma obklopovali a podporovali, ale hlavne kvôli vlastnému chceniu a tvrdej práci som sa nakoniec z bacuľatej chorľavej dievčiny dostala až na súťažné pódiá..

Ak sa aj Ty chceš cítiť fit, ak si odhodlaný niečo so sebou spraviť, ak sa chceš zbaviť zdravotných ťažkostí, ale hlavne ak chceš byť spokojný sám so sebou a zobúdzať sa ráno s úsmevom a energiou, neváhaj a ozvi sa mi na 0919 198 727, alebo napíš na michaelamya@gmail.com a ja Ti rada pomôžem v Tvojej ceste..

Mya

Tino     0904 832 702

 

 

Ahojte. Volám sa Tino a športu sa venujem už od malička. Už vo svojich štyroch rokoch som začal hrávať hokej, ktorému som sa venoval ďalších 10 rokov. Z toho som plynulo prešiel k hokejbalu, v ktorom som štyrikrát získal titul Majstra Slovenska. Vedomosti , ktoré som vďaka tomu nadobudol, využívam na rozvoj dynamiky a kondície svojich zverencov. Venoval som sa takisto vytrvalostným disciplínam, behu, plávaniu , boxu, ale najmä posilňovaniu, v ktorom sa zdokonaľujem už 9 rokov.

Svojim zverencom ponúkam komplexnú starostlivosť a poradenstvo. Nie som teoretik, ale praktik s celoživotnou športovou skúsenosťou a všestrannosťou. Či už máte záujem o cvičenie s činkami, alebo vlastnou váhou, či potrebujete schudnúť, spevniť, alebo naopak pribrať, rád Vám pomôžem tento cieľ naplniť. Vypracujeme spolu jedálniček a pomôžem Vám so zapracovaním zásad zdravej životosprávy do bežného života. Ku každému klientovi mám individuálny prístup, ktorý má za cieľ naučiť Vás cvičiť a pracovať s vlastným telom tak, aby ste sa nezranili, mali radosť z pohybu a zvládli to v budúcnosti sami... Budem rád, ak si spolu zacvičíme.

 

 

 

Paťo

 

 

 

Paťo sa thajskému boxu venuje 9 rokov. Má skúsenosti z viaccerých gymov a zo zápasov. Napriek pomerne zvláštnemu vizuálu, je to veľmi milý chlapík, ktorý Vás trpezlivo povedie cestou sebazdokonaľovania a tréningu, či už ste úplný amatér, alebo pokročilý borec.

Tréningy bývajú v pondelok, utorok, stredu a štvrtok vždy o 19.30. Bližšie info Vám dá Paťo na tel.čísle 0948 240 714.


 

 

Marek

Ako vrcholový hráč volejbalu, som bol s pribúdajúcim vekom ,,nútený´´ rozvíjať svoje pohybové schopnosti na vyššiu úroveň, ktoré sa neskôr prejavovali na mojom hernom výkone a posilňovať pohybový aparát a svalstvo ako prevenciu pred zranením. Keď som zaznamenal zmeny na svojom tele ( pocitovo aj výzorovo), tak som sa začal o posilňovanie zaujímať ešte viac. Posilňovanie sa stalo súčasťou môjho života. S pribúdajúcimi rokmi posilňovania, sledovania zmien na vlastnom tele, zbierania skúseností a poznatkov, som sa rozhodol, že tieto skúsenosti posuniem ďalej. Dnešný svet je príliš uponáhľaný, a nie každý si ho dokáže užiť a mať z neho radosť. Pohybové aktivity Vám dodajú potrebnú energiu, sebavedomie, zdravie, kontakt v spoločnosti a radosť zo samého seba. Tak prečo sa necítiť lepšie a nevyzerať krajšie ? Ponúkam vám svoje služby ako osobný tréner. Osobná konzultácia, zásady správnej výživy a životosprávy, jedálniček, vypracovanie tréningového plánu, celý tréning pod mojím vedením. Som Vám k dispozícii na 0910 177 573 alebo na olejar.marek46@gmail.com.

 

 

Lucia

 

Ahojte, volám sa Lucia a mám 25 rokov. Som mamička malého synčeka. Športu sa venujem od malička. Atletika, plávanie, tanec (štúdium na konzervatóriu). K fitness som sa dostala po pôrode, keď som skončila s vyše 30 kg nadváhou, ktorú som vďaka cvičeniu úspešne porazila. Som trénerkou SAKFST 1. stupňa. Zameriavam sa na formovanie postavy nielen žien po pôrode, no rada pomôžem každému kto má chuť objavovať nové veci a urobiť niečo pre seba.
Kontakt : 0948/446 676
Mail: solariumluxusstyle.sk@gmail.com

 

Pavol Čambál

 

Ahoj volám sa Pavol Čambál, ako tréner pôsobím v Bratislave v Kajan Gym-e .

Už 14 rokov sa aktívne venujem posilňovaniu, štúdiu v oblasti fitnes, zdravej výživy, výživovým doplnkom a doplnkom stravy.Moje dlhoročné skúsenosti už roky odovzdávam začínajúcim cvičencom pri formovaní postavy a budovaní kvalitnej svalovej hmoty. Dôraz kladiem tiež na správnu techniku dýchania a prevedenia jednotlivých cvičení, aby moji zverenci cvičili  čo najefektívnejšie a hlavne aby sa vyhli začiatočníckym chybám a zraneniam. Zaujímam sa o zdravý životný štýl, som schopný zostavovať jedálničky a tréningové plány šité na mieru. Ponúkam individuálne aj skupinové tréningy, zostavenie tréningových jednotiek, osobnú konzultáciu. Som veľmi trpezlivý a ku každému mám individuálny prístup. Od klientov mám pozitívne ohlasy, tak verím že aj ty budeš spokojný.

Vidíme sa na tréningu!

pavel.cambal@gmail.com
0910 942 104

 

 

 

 

Kristína 0907175982

Pochádzam zo športovej rodiny, šport mám v krvi od malička. Venovala som sa športovej aj modernej gymnastike, 8 rokov ľahkej atletike ( skok do diaľky , štafety). Som viacnásobná Majsterka Slovenska. Od roku 2010 mám ukončenú FTVŠ UK( zameranie kondičného trénera pre vrcholových športovcov).

Ponúkam individuálne aj skupinové tréningy, vypracovanie jedálnička, zostavenie tréningových jednotiek, osobná konzultácia. 

Pre viac info tel.  +421907175982, e-mail: eiselovakristina@gmail.com