Po dohovore sú Vám k dispozícii profesionálni tréneri, ktorí Vám pomôžu v začiatkoch, alebo Vám pomôžu zvýšiť efektivitu Vášho cvičenia.


 

 

Fotogaléria: Naši tréneri - jednotlivé popisky nižšie

Kristína

Pochádzam zo športovej rodiny, šport mám v krvi od malička. Venovala som sa športovej aj modernej
gymnastike, 8 rokov ľahkej atletike ( skok do diaľky , štafety). Som viacnásobná Majsterka Slovenska.
Od roku 2010 mám úspešne ukončenú FTVŠ UK s diplomom ( zameranie kondičného trénera pre
vrcholových športovcov)
V máji 2014 som absolvovala kurz cvičenia v tehotenstve , v roku 2018 som si dorobila kurz aj cvičenie po
tehotenstve a získala certifikát. Viem pomôcť ženám v období gravidity, správne dýchanie, posilnenie
panvového dna, ostať v kondícii, ale aj sa dostať naspäť do formy.
Trénerstvu sa venujem už niekoľko rokov, v Kajangyme pôsobím od roku 2013.  5 rokov som viedla aj tréningové hodiny všeobecnej športovej prípravy pre deti a mládež.
Mám pozitívny prístup k športu, ponúkam individuálne tréningy, tréningy zamerané na formovanie
postavy, vypracovanie jedálnička, zostavenie jednotlivých tréningových jednotiek, osobnú konzultáciu.
 
Pre viac info tel.  +421907175982
e-mail: eiselovakristina@gmail.com

 

Mya

 

 Ahoj,volam sa Michaela , volaju ma Mya,cvičeniu sa venujem cca 6 rokov,predtým som sa venovala tancu a hrávala som aj tenis.

Súťažila som v kategorii bikini fitness/cca 6rokov\,momentálne nesutazim,lebo som rok po porode\.

Medzi moje klientky patria súťažiace ,ale aj ženy,alebo dievčatá bez súťažných ambícií,kt. sa rozhodli zdravo stravovat a cítiť sa dobre vo svojom tele,avšak aj mamičky pred pôrodom,alebo aj po pôrode

/absolvovala som aj kurz na cvičenie pre ženy po pôrode.

Špecializujem sa hlavne na silové cvičenie a formovanie postavy , či už silovo s činkami ,alebo cviky s vlastnou váhou,vždy volím vhodný tréningový systém každemu individualne,taktiež stravovacie plány,príprava na súťaž,/pozing\,poprípade online coaching.

Ak si odhodlaný,disciplinovaný,ale chýba ti osoba kt.ta správne bude viesť,napíš mi na tel.č 0908938337

Alebo email: michaelamya@gmail.com

Tino     0904 832 702

Ahojte. Volám sa Tino a športu sa venujem už od malička. Už vo svojich štyroch rokoch som začal hrávať hokej, ktorému som sa venoval ďalších 10 rokov. Z toho som plynulo prešiel k hokejbalu, v ktorom som štyrikrát získal titul Majstra Slovenska. Vedomosti , ktoré som vďaka tomu nadobudol, využívam na rozvoj dynamiky a kondície svojich zverencov. Venoval som sa takisto vytrvalostným disciplínam, behu, plávaniu , boxu, ale najmä posilňovaniu, v ktorom sa zdokonaľujem už 9 rokov.

Svojim zverencom ponúkam komplexnú starostlivosť a poradenstvo. Nie som teoretik, ale praktik s celoživotnou športovou skúsenosťou a všestrannosťou. Či už máte záujem o cvičenie s činkami, alebo vlastnou váhou, či potrebujete schudnúť, spevniť, alebo naopak pribrať, rád Vám pomôžem tento cieľ naplniť. Vypracujeme spolu jedálniček a pomôžem Vám so zapracovaním zásad zdravej životosprávy do bežného života. Ku každému klientovi mám individuálny prístup, ktorý má za cieľ naučiť Vás cvičiť a pracovať s vlastným telom tak, aby ste sa nezranili, mali radosť z pohybu a zvládli to v budúcnosti sami... Budem rád, ak si spolu zacvičíme.

 

Janka

 
 
Ahojte, volám sa Jana a som nadšencom pohybu. Pohyb a šport som milovala vždy, ale v roku 2016 som sa rozhodla podporiť rôzne športové aktivity cvičením. Veľmi rýchlo som sa našla v silovom tréningu s váhami, ktorému sa nepretržite venujem dodnes ako základ, podpora zdravia a výkonu v iných športových aktivitách a zároveň veľké hobby. Keďže som racionálne založený typ, od začiatku som hľadala vedou overené zdroje informácií, ako to robiť správne. Za tie roky som sa veľmi veľa naučila, a nakoľko ma to napĺňa, rozhodla som sa svoje poznatky a skúsenosti posúvať ďalej ľuďom, ktorí sa tiež chcú začať cítiť zdravší, silnejší, plní energie, výkonnejší a majú ciele ohľadom formovania postavy. Svojim klientom vždy prispôsobujem tréningový plán individuálnym potrebám. Ponúkam osobné tréningy zamerané na posilňovanie, kondíciu, silu, rast svalovej hmoty, formovanie postavy, prevenciu zranení, celkovú podporu zdravia, a popri tom sa cítiť nabito energiou a dobrou náladou . Okrem toho sa 11 rokov dobre orientujem vo výžive, takže kto má záujem či už podporiť fyzické výkony stravou alebo naberať / chudnúť, nebude to žiaden problém .
Ak máš záujem naučiť sa cvičiť správne, efektívne a zároveň s ohľadom na Tvoje ciele, neváhaj ma kontaktovať .
 
Janka
0918 143 419

Martin

Ahojte, volám sa Martin a športujem už od malička. Hrával som hokej na profesionálnej úrovni, kde som aktívne trénoval na ľade a aj mimo neho.

Moje nazbierané skúsenosti a znalosti, som povýšil dokončením štúdia na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského.
Viem vám poradiť ohľadom
-správnej techniky cvičenia
-rastu svalovej hmoty
-schudnutia telesného tuku
-zostavenia jedálnička
-pitného režimu a regenerácie
Ak chcete cvičit efektívne, nemrhať svojím časom a vidieť výsledky čo najskôr, tak ma môžte kontaktovať na tel. čísle
+421 910 206 29

peter

Ahojte, volám sa Peter a cvičím už 16 rokov. Okrem posilňovania som sa kedysi venoval aj bojovým športom, kde som napr. získal bronz na Majstrovstvách Slovenska a celkovo mám za sebou okolo 100 zápasov. Záľubu v cvičení som povýšil na prácu a stal som sa trénerom fitness a kulturistiky 1. stupňa. Počas svojich tréningov si dávam záležať hlavne na technike, ktorú naučím aj teba, aby boli naše tréningy bezpečné a efektívne. Pod mojím dozorom ti pomôžem schudnúť, spevniť postavu či nabrať svaly. Rovnako poradím aj s jedálničkom či doplnkami športovej výživy. Ak nič z toho nie je pre teba, ale už dlho nevieš dvihnúť svoje maximálky, vďaka mojim skúsenostiam z powerliftingu zdoláme aj túto métu. Kto ma bude chcieť kontaktovať, moje telefónne čislo je 0907 454 442

EDO

Volám sa Edo, som tréner thajského boxu a kick boxingu s bohatými skúsenosťami v týchto športoch, ktorým sa venujem od detstva. Úspešne som súťažil a vyhrával mnohé zápasy na Ukrajine, ale aj medzinárodné súťaže. Posledné roky som sa venoval tréningu ďalších, či už ste začiatočník alebo skúsenejší bojovník, teším sa na vašu účasť na tréningoch. Pomôžem zlepšiť kondičný stav a zdokonalím vašu techiku. Som Vám k dispozícii na +421 919 071 035.

 

Kontakt

Kajangym Vígľašská 3
Bratislava
85107
+421.904646361 info@kajangym.sk