Dajte nám vedieť, čo sa Vám páčilo - budeme radi. Napíšte nám, čo sa Vám nepáčilo a my urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme to zmenili.

Dobrý deň. Vinou technických problémov so serverom došlo k narušeniu časovej kontinuity príspevkov. Taktiež niektoré odpovede zmizli, niektoré otázky sa vytratili , poprípade sa pomiešali navzájom. Veľmi nás situácia mrzí, ale rozhodli sme sa nevymazať históriu diskusie a ponechať ju stave, v akom je.. Nové príspevky budú už opäť zoraďované správne. Ďakujeme za porozumenie.. Janko

Diskusná téma: DISKUSIA

:-)

Sandra 24.01.2013
Chcem pochvaliť a určite aj odporučať toto fitko, velmi príjemný personál, ochota poradiť, množstvo strojov, ktoré su dobre rozložené a určite si každý nájde to čo potrebuje... budem v dobrom spomínať ked sa ráno nepostavím :-) dievčata ak chcete byť do leta srnečky tak určite šup šup do Kajanu :-)

tréner

Silva 23.01.2013
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či si trénera musím platiť ja, alebo ho tam máte v niektoré dni v týždni a radí všetkým, v jednom fitku som sa s tým stretla. Mali tam trénera pár dní v týždni a venoval sa ľudom ( asi ho platilo fitko). Ďakujem

Re:tréner

KajanGym Janko 24.01.2013
Dobrý deň. Trénera musíte zaplatiť Vy, ale nie sú to sumy, ktoré sú pre peňaženku hrozbou. Odporúčam ozvať sa priamo trénerom a konzultovať ceny, poprípade sa nejako dohodnúť. O fulltime trénera je malý záujem, 90 percent našich cvičencov cvičí podľa svojich už zabehaných rozpisov, takže by sa nám neoplatil. V prípade zvýšeného záujmu rád pristúpim k tomu, aby som ho zaplatil.
Janko

otvaracia doba

Ivan 12.01.2013
Dobrý deň,
rád by som sa spýtal, aké sú Vaše otváracie hodiny.
Prešiel som celú Vašu stránku, no túto informáciu som nenašiel.

Re:otvaracia doba

KajanGym Janko 12.01.2013
Dobrý večer. Máme otvorené denne od 09.00 - 21.00.
Otváracie hodiny sme na stránke mali, neviem kam a kedy zmizli. Pre istotu som ich vložil hneď na úvodnú stránku.
Janko

Len tak

Peter 06.01.2013
Dobry den, chcel by som sa podakovat ze ste otvorili tak dobru vec ako je posilnovna rovno mne pod barakom :) .... je to naozaj super, personal, prostredie.

Nerozmyslali ste nad tym ze by ste brali ako formu platenia Sodexo listky ? Dajte si Sodexo.sk a dozviete sa viac. Osobne ich v praci dostavam a dostava ich mnoholo ludi. Tie listky su ako gastrolistky akurat urcene na sport, kulturu, alebo univerazalne...

Osobne si myslim ze ludia radsej minu listok ako peniaze... to tak neboli :)

Pre Vas to moze byt jedno lebo ich mozete minut na nakup, alebo si ich zamenit v spolocnosti Sodexo za hotovost.

V konecnom dosledku budete mat sirsiu moznost platenia = viac navstevnikov.

S pozdravom Peter.

Re:Len tak

KajanGym Janko 07.01.2013
Dobrý deň. ďakujem Vám veľmi pekne za príspevok. Snáď to naštartuje aj ostatných návštevníkov stránky.

V prvom rade som veľmi rád, že sa Vám u nás páči.Ostáva len dúfať, že nie ste jediný :)

Priznám sa, že som nad Sodexo poukážkami ešte nerozmýšľal, ale budem a v najbližších dňoch to vybavím.

Ešte raz ďakujem za pochvalu aj za nápad. Nebudeme sa snažiť kvalitu služieb udržať na rovnakej úrovni, ale budeme sa snažiť ju zlepšovať a verím,že Váš nápad nám k tomu pomôže.
Janko

Záznamy: 81 - 87 zo 87
<< 1 | 2 | 3

Pridať nový príspevok

Kontakt

Kajangym Vígľašská 3
Bratislava
85107
+421.904646361 info@kajangym.sk