Dajte nám vedieť, čo sa Vám páčilo - budeme radi. Napíšte nám, čo sa Vám nepáčilo a my urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme to zmenili.

Dobrý deň. Vinou technických problémov so serverom došlo k narušeniu časovej kontinuity príspevkov. Taktiež niektoré odpovede zmizli, niektoré otázky sa vytratili , poprípade sa pomiešali navzájom. Veľmi nás situácia mrzí, ale rozhodli sme sa nevymazať históriu diskusie a ponechať ju stave, v akom je.. Nové príspevky budú už opäť zoraďované správne. Ďakujeme za porozumenie.. Janko

Diskusná téma: DISKUSIA

Dátum: 06.01.2013

Vložil: Peter

Titulok: Len tak

Dobry den, chcel by som sa podakovat ze ste otvorili tak dobru vec ako je posilnovna rovno mne pod barakom :) .... je to naozaj super, personal, prostredie.

Nerozmyslali ste nad tym ze by ste brali ako formu platenia Sodexo listky ? Dajte si Sodexo.sk a dozviete sa viac. Osobne ich v praci dostavam a dostava ich mnoholo ludi. Tie listky su ako gastrolistky akurat urcene na sport, kulturu, alebo univerazalne...

Osobne si myslim ze ludia radsej minu listok ako peniaze... to tak neboli :)

Pre Vas to moze byt jedno lebo ich mozete minut na nakup, alebo si ich zamenit v spolocnosti Sodexo za hotovost.

V konecnom dosledku budete mat sirsiu moznost platenia = viac navstevnikov.

S pozdravom Peter.

Dátum: 07.01.2013

Vložil: KajanGym Janko

Titulok: Re:Len tak

Dobrý deň. ďakujem Vám veľmi pekne za príspevok. Snáď to naštartuje aj ostatných návštevníkov stránky.

V prvom rade som veľmi rád, že sa Vám u nás páči.Ostáva len dúfať, že nie ste jediný :)

Priznám sa, že som nad Sodexo poukážkami ešte nerozmýšľal, ale budem a v najbližších dňoch to vybavím.

Ešte raz ďakujem za pochvalu aj za nápad. Nebudeme sa snažiť kvalitu služieb udržať na rovnakej úrovni, ale budeme sa snažiť ju zlepšovať a verím,že Váš nápad nám k tomu pomôže.
Janko

Záznamy: 81 - 82 zo 82
<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Pridať nový príspevok