Dajte nám vedieť, čo sa Vám páčilo - budeme radi. Napíšte nám, čo sa Vám nepáčilo a my urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme to zmenili.

Dobrý deň. Vinou technických problémov so serverom došlo k narušeniu časovej kontinuity príspevkov. Taktiež niektoré odpovede zmizli, niektoré otázky sa vytratili , poprípade sa pomiešali navzájom. Veľmi nás situácia mrzí, ale rozhodli sme sa nevymazať históriu diskusie a ponechať ju stave, v akom je.. Nové príspevky budú už opäť zoraďované správne. Ďakujeme za porozumenie.. Janko

Diskusná téma: DISKUSIA

Len tak z diaľky:))

Okoloidúci 03.09.2015
Ja dané fitko poznám len z toho dôvodu, že bývam neďaleko a chodím občas okolo neho, zatiaľ som nenabral odvahu tam vkročiť a asi ju ani nikdy nenaberiem, som totiž dosť hanblivý, ale rád sa pokochám namakanými postavami ľudí, ktorí odtiaľ vychádzajú:)) Držím Vám palce.

Re:Len tak z diaľky:))

Kajan Gym Janko 04.09.2015
Dobrý deň. Nemusíte ísť hneď cvičiť, zastavte sa a nakuknite do vnútra :) Uvidíte, že sa nemusíte ničoho obávať a možno Vás to nakopne k tomu, aby ste sa zastavili aj druhýkrát, ale už v športovom :) Ďakujeme za priazeň a prajeme pekný deň.

Re:Len tak z diaľky:))

Učeň 24.11.2015
Keď som prvýkrát vstúpil do Kajanu, prvýkrát do fitka vôbec, tak som sa tiež bál, no po pár minútach som zistil, že strach bol zbytočný. V posilke panuje príjemná klíma a personál. Pre mňa najlepšia v Bratislave.

Re:ranny trening

Kajan Gym Janko 17.08.2015
Dobrý deň. Samozrejme, kruhové tréningy sú limitované maximálnym počtom 5- tich ľudí, takže sa nemusíte báť o to, že by ste sa nezmestili :) Prebiehajú striedavo v boxerni, vo fitku, budú zaradené aj nejaké outdoorové aktivity, takže to absolútne nepocítite.
Nad Vami navrhovanou možnosťou sme, priznám sa, neuvažovali. Veľa ľudí príde len na kardio, príde partia 6-tich boxerov, ktorí sa len zavrú v boxerni.. O šiestej je vo fitku 8 ľudí a šesť päť už dvadsať ( alebo naopak ). Plus vyselektovať, kto cvičí kde, je dosť problematické, ale zatiaľ sme ešte nemali problémy, že by sa ľudia nepomestili.. A ako sa hovorí, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, tak to prežijeme :)
Dúfam, že u nás budete spokojný, ak by bol akýkoľvek problém, dajte vedieť priamo mne na 0904 646361 a pokúsim sa vyjsť Vašim požiadavkám v ústrety.
Pekný večer. Janko

trener

katka 26.12.2014
kolko stoji trener na hodinu?

Re:trener

Kajan Gym Janko 27.12.2014
Dobrý deň. Ceny trénerov sa hýbu okolo 8-10 € na tréning. Výnimkou je Oliver, ktorý je drahší. Ak máte záujem o tréningy s trénerom, kľudne sa ozvite priamo im, alebo môžte zavolať mne na tel. 0904 646361 a preberieme Vaše požiadavky detailnejšie. Pekný deň. Janko

Re:kedy

Kajan Gym Janko 08.09.2014
Dobrý deň. Najmenej ľudí máme okolo obeda. Nemyslím ale, že by bol nejaký extra problém aj v iných časoch. Kľudne sa zastavte a uvidíte, budeme radi.
Janko

Re:Miška Brutenič

Kajan Gym Janko 21.08.2014
Dobrý deň. Ozvite sa mi, prosím , na 0904 646361 a dohodneme sa bližšie. Pekný deň. Janko

Najlepšie fitko

Dominika 02.07.2014
Ahojte, do Kajanu chodím cvičiť už dlhšie, a vrelo odporúčam. Príjemne pozitívne prostredie, rodinný kolektív a milí ľudia a taktiež aj personál. Osobne nemám rada posilovne na veľmi veľkom priestranstve s chladným prístupom :) Kajan Gym je opak :) s každým sa dá prehodiť pár slov, ľudia radi pomôžu keď sa spýtate a nebrania sa poradiť. :) Čo sa týka cien, sú nastavené skvelo z môjho hľadiska :) viete niekto si ide kúpiť McDonald's a nechá tam minimálne 5e a iný sa idú zodrať do fitka a spraviť niečo pre seba :D :D :D kto chce kritiku si nájde ale kto nie hľadá pozitíva :)

Re:Najlepšie fitko

Kajan Gym Janko 03.07.2014
Ďakujeme veľmi pekne za pochvalu. Janko

Parada

Rado 16.04.2014
Ahojte, ak som v Bratislave veľmi rád k vám chodím cvičiť. Máte veľmi príjemný personál, dobré stoje, fajn rozvrhnuté po miestnosti a dobrú cenu. Len ma trosku mrzí slabšia bench lavička. Inak nemám čo vytknúť dávam 100 bodov zo 100.

osobny trener

Monika 21.02.2014
Dobry den,nedavno som sa pristahovala do tejto casti Petrzalky (Viglasska) a hladam si fitko v jej blizkosti,donedavna som aktivne behala a po problemoch s kolenom som to musela obmedzit..chcela by som sa opytat pripadne na cenu osobneho trenera ..s pozdravom..dakujem

Re:osobny trener

Kajan Gym Janko 24.02.2014
Dobrý deň. Záhadným spôsobom sa mi Váš príspevok nezobrazil skôr, tak mi prepáčte , že Vám odpovedám až tak neskoro. Ceny trénerov sú zmluvné, ale hýbu sa okolo 7 - 10 Eur na tréning. Odporúčam Olivera, ktorý sa špecializuje na podobné problémy, ale plnohodnotne Vám poradí každý z našich trénerov. Skúste sa ozvať priamo im, poprípade sa zastavte a dohodnite sa osobne. Tešíme sa na Vás.
Janko

huraa

mony 17.01.2014
konecne normalne fitko s normalnymi cenami a normalnymi ludmi. spokojna som. monika

Fitko

Jana 05.01.2014
Dobry den,
Bola som sa u vas pozriet na sluzby ktore su tu vYchvalovane ale presvedcila som sa o presnom opaku .. Nic moc, stare stroje, prilis drahe nato ze to nieje take dobre .. Jedina vyhoda ze tam nikoho nemate .
Nikomu neodporucam
Prajem pekny den

Re:Re:Fitko

Renata 19.02.2014
Veru, dnes som bola informatyvne pozriet, perfektne vybavenie, plno fesakov, milucky personal, urcite budem chodit a odporucam vsetkym:)

Re:Re:Fitko

Marek 27.06.2014
alebo sa Janko, prišla trubka-Polusačka predvádzať a ukazovať a zistila, že nemá pred kým, nikto si ju nevšímal, lebo v tomto fitku sa naozaj seriozne maká,cvičí a nečumí...za mňa dávam 1+, za pre mňa podstatné veci-vyhovojúce vybavenie, dosť miesta, čistota, dobré ceny, ochotný personál

trubke odporúčam imidžové "posilky" v Poluse, Auparku a pod. alebo nech jej otecko rovno kúpi vlastnú posilku

Re:Fitko

Miro 12.01.2014
Tento príspevok nepovažujem za korektný, ale iba za snahu o poškodenie mena pravdepodobne z dôvodu konkurencie. Všetka česť prevádzkovateľovi fitka, že ho uverejnil a vecne naň odpovedal a dokonca pozval "nespokojnú prieskumníčku" na osobné stretnutie. Svedčí to o tom, že kvality svojho zariadenia nemusí skrývať.
Ja som v tomto fitku už skoro rok veľmi spokojný a na rozdiel od Jany ho vrele odporúčam.

Wifi

Jano 29.12.2013
Ahoj...
Mne trosku chyba wifi... Na pase zvyknem kukat nejake tie dokumenty na youtube a bez wifi mi volne data vydrzia tak na tyzden... No a potom bud dokupujem dalsie alebo musim ist na tom pomalom pripojeni co je dost na nervy...

Ročná permanentka

Lenka 07.12.2013
Ahojte, veľmi sa mi u Vás páči a potešila ma ponuka ročnej permanentky, ale toť problém "P" - zvažujem možnosť ísť cez leto brigádovať mimo SR, bolo by možné permanentku na nejaký čas pozastaviť? Ďakujem, Lenka

Re:Ročná permanentka

Kajan Gym Janko 09.12.2013
Ahoj Lenka. Ospravedlnujem sa,ze pisem bez diakritiky, ale mam nieco s pocitacom zase. Ked budes vo fitku, drgni do mna a nieco vymyslime :-)
Janko

Re:Super fitko

Kajan Gym Janko 25.10.2013
Ďakujeme veľmi pekne za slová chvály .. Baby radšej nechváliť, nech im tá milota vydrží :)

spokojnosť

Janka 17.09.2013
Maximálna spokojnosť, super atmosféra, veľmi prijateľné ceny. Cvičí sa v pohode, všade je čisto. Už po príchode vám zlepší náladu príjemná, ochotná a vždy usmiata slečna na recepcii. Túto posilku všetkým vrelo odporúčam, určite neoľutujete. Posilke želám veľa spokojných klientov.

Re:spokojnosť

KajanGym Janko 17.09.2013
Ďakujeme, veľmi si prajem, aby sa Vám Vaše želanie vyplnilo. A rovnako dúfam, že aj spokojnosť ostane aspoň taká, aká je teraz.

posilka

Andy 30.08.2013
pohodicka, dobre stroje, fajn prostredie. viac nepotrebujem. spokojnost .

Re:posilka

Kajan Gym Janko 31.08.2013
Ďakujeme. Budeme sa snažiť, aby spokojnosť vydržala.
Janko

jednoznačne naj in Engerau

Dagmara_Dáška 21.05.2013
Chodím sem už dlhšie,po špine ani smrad,držiak na mydlo mi nechýba,personál 150bodov,ujo moja krvná skupina.Janko riadiš to tam perfektne nedá sa čo vytknúť,len doporučiť nech to šlape max.spokojnosť a trénera mám,že dovi dopo.Prajem vééééééľa spokojných zákazníkov a biznis.

Re:jednoznačne naj in Engerau

KajanGym Janko 22.05.2013
Vážená pani DagmarA, náš najváženejší a najskvelejší zákazník, človek nadaný a bohatý duchom, veľký nie len vzrastom :) nespomínam si, že by som Ťa niekedy trénoval :) ale aj tak ďakujeme. máš u mňa Tanček radosti grátis...
Janko

Re:Re:jednoznačne naj in Engerau

Dagmara-Dáška 22.05.2013
Janko ja som nepísala,že ma trénuješ Ty, chvála patrila cez Vás najvyššiemu čo ma trénuje a ďakujem som sa pobavila na Tvojej odpovedi :)

Super posilka!!!

Monika 14.05.2013
Do vasej posilky som zacala chodit pred mesiacom. Neviem si to u vas vynachvalit!!!! Ujo na recepci je velmi vtipny a ochotny. Pani tiez vzdy rada pomoze. Vladne u vas pohodicka a super atmoska. Ceny su velmi priatelne. Tesim sa novym otvaracim hodinam. Neni nic lepsie ako zacat den u vas s dobrou naladickou. Urcite odporucim aj kamaratkam!!!
S pozdravom Monika K

Záznamy: 31 - 60 zo 89
<< 1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Kajangym Vígľašská 3
Bratislava
85107
+421.904646361 info@kajangym.sk