Dajte nám vedieť, čo sa Vám páčilo - budeme radi. Napíšte nám, čo sa Vám nepáčilo a my urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme to zmenili.

Dobrý deň. Vinou technických problémov so serverom došlo k narušeniu časovej kontinuity príspevkov. Taktiež niektoré odpovede zmizli, niektoré otázky sa vytratili , poprípade sa pomiešali navzájom. Veľmi nás situácia mrzí, ale rozhodli sme sa nevymazať históriu diskusie a ponechať ju stave, v akom je.. Nové príspevky budú už opäť zoraďované správne. Ďakujeme za porozumenie.. Janko

Diskusná téma: DISKUSIA

Dátum: 21.08.2014

Vložil: Kajan Gym Janko

Titulok: Re:Miška Brutenič

Dobrý deň. Ozvite sa mi, prosím , na 0904 646361 a dohodneme sa bližšie. Pekný deň. Janko

Dátum: 02.07.2014

Vložil: Dominika

Titulok: Najlepšie fitko

Ahojte, do Kajanu chodím cvičiť už dlhšie, a vrelo odporúčam. Príjemne pozitívne prostredie, rodinný kolektív a milí ľudia a taktiež aj personál. Osobne nemám rada posilovne na veľmi veľkom priestranstve s chladným prístupom :) Kajan Gym je opak :) s každým sa dá prehodiť pár slov, ľudia radi pomôžu keď sa spýtate a nebrania sa poradiť. :) Čo sa týka cien, sú nastavené skvelo z môjho hľadiska :) viete niekto si ide kúpiť McDonald's a nechá tam minimálne 5e a iný sa idú zodrať do fitka a spraviť niečo pre seba :D :D :D kto chce kritiku si nájde ale kto nie hľadá pozitíva :)

Dátum: 03.07.2014

Titulok: Re:Najlepšie fitko

Ďakujeme veľmi pekne za pochvalu. Janko

Dátum: 16.04.2014

Vložil: Rado

Titulok: Parada

Ahojte, ak som v Bratislave veľmi rád k vám chodím cvičiť. Máte veľmi príjemný personál, dobré stoje, fajn rozvrhnuté po miestnosti a dobrú cenu. Len ma trosku mrzí slabšia bench lavička. Inak nemám čo vytknúť dávam 100 bodov zo 100.

Dátum: 21.02.2014

Vložil: Monika

Titulok: osobny trener

Dobry den,nedavno som sa pristahovala do tejto casti Petrzalky (Viglasska) a hladam si fitko v jej blizkosti,donedavna som aktivne behala a po problemoch s kolenom som to musela obmedzit..chcela by som sa opytat pripadne na cenu osobneho trenera ..s pozdravom..dakujem

Dátum: 24.02.2014

Titulok: Re:osobny trener

Dobrý deň. Záhadným spôsobom sa mi Váš príspevok nezobrazil skôr, tak mi prepáčte , že Vám odpovedám až tak neskoro. Ceny trénerov sú zmluvné, ale hýbu sa okolo 7 - 10 Eur na tréning. Odporúčam Olivera, ktorý sa špecializuje na podobné problémy, ale plnohodnotne Vám poradí každý z našich trénerov. Skúste sa ozvať priamo im, poprípade sa zastavte a dohodnite sa osobne. Tešíme sa na Vás.
Janko

Dátum: 17.01.2014

Vložil: mony

Titulok: huraa

konecne normalne fitko s normalnymi cenami a normalnymi ludmi. spokojna som. monika

Dátum: 05.01.2014

Vložil: Jana

Titulok: Fitko

Dobry den,
Bola som sa u vas pozriet na sluzby ktore su tu vYchvalovane ale presvedcila som sa o presnom opaku .. Nic moc, stare stroje, prilis drahe nato ze to nieje take dobre .. Jedina vyhoda ze tam nikoho nemate .
Nikomu neodporucam
Prajem pekny den

Dátum: 19.02.2014

Vložil: Renata

Titulok: Re:Re:Fitko

Veru, dnes som bola informatyvne pozriet, perfektne vybavenie, plno fesakov, milucky personal, urcite budem chodit a odporucam vsetkym:)

Dátum: 27.06.2014

Vložil: Marek

Titulok: Re:Re:Fitko

alebo sa Janko, prišla trubka-Polusačka predvádzať a ukazovať a zistila, že nemá pred kým, nikto si ju nevšímal, lebo v tomto fitku sa naozaj seriozne maká,cvičí a nečumí...za mňa dávam 1+, za pre mňa podstatné veci-vyhovojúce vybavenie, dosť miesta, čistota, dobré ceny, ochotný personál

trubke odporúčam imidžové "posilky" v Poluse, Auparku a pod. alebo nech jej otecko rovno kúpi vlastnú posilku

Záznamy: 31 - 40 zo 82
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok