Dajte nám vedieť, čo sa Vám páčilo - budeme radi. Napíšte nám, čo sa Vám nepáčilo a my urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme to zmenili.

Dobrý deň. Vinou technických problémov so serverom došlo k narušeniu časovej kontinuity príspevkov. Taktiež niektoré odpovede zmizli, niektoré otázky sa vytratili , poprípade sa pomiešali navzájom. Veľmi nás situácia mrzí, ale rozhodli sme sa nevymazať históriu diskusie a ponechať ju stave, v akom je.. Nové príspevky budú už opäť zoraďované správne. Ďakujeme za porozumenie.. Janko

Diskusná téma: DISKUSIA

Re:Ročná permanentka

Kajan Gym Janko 09.12.2013
Ahoj Lenka. Ospravedlnujem sa,ze pisem bez diakritiky, ale mam nieco s pocitacom zase. Ked budes vo fitku, drgni do mna a nieco vymyslime :-)
Janko

Re:Super fitko

Kajan Gym Janko 25.10.2013
Ďakujeme veľmi pekne za slová chvály .. Baby radšej nechváliť, nech im tá milota vydrží :)

spokojnosť

Janka 17.09.2013
Maximálna spokojnosť, super atmosféra, veľmi prijateľné ceny. Cvičí sa v pohode, všade je čisto. Už po príchode vám zlepší náladu príjemná, ochotná a vždy usmiata slečna na recepcii. Túto posilku všetkým vrelo odporúčam, určite neoľutujete. Posilke želám veľa spokojných klientov.

Re:spokojnosť

KajanGym Janko 17.09.2013
Ďakujeme, veľmi si prajem, aby sa Vám Vaše želanie vyplnilo. A rovnako dúfam, že aj spokojnosť ostane aspoň taká, aká je teraz.

posilka

Andy 30.08.2013
pohodicka, dobre stroje, fajn prostredie. viac nepotrebujem. spokojnost .

Re:posilka

Kajan Gym Janko 31.08.2013
Ďakujeme. Budeme sa snažiť, aby spokojnosť vydržala.
Janko

jednoznačne naj in Engerau

Dagmara_Dáška 21.05.2013
Chodím sem už dlhšie,po špine ani smrad,držiak na mydlo mi nechýba,personál 150bodov,ujo moja krvná skupina.Janko riadiš to tam perfektne nedá sa čo vytknúť,len doporučiť nech to šlape max.spokojnosť a trénera mám,že dovi dopo.Prajem vééééééľa spokojných zákazníkov a biznis.

Re:jednoznačne naj in Engerau

KajanGym Janko 22.05.2013
Vážená pani DagmarA, náš najváženejší a najskvelejší zákazník, človek nadaný a bohatý duchom, veľký nie len vzrastom :) nespomínam si, že by som Ťa niekedy trénoval :) ale aj tak ďakujeme. máš u mňa Tanček radosti grátis...
Janko

Re:Re:jednoznačne naj in Engerau

Dagmara-Dáška 22.05.2013
Janko ja som nepísala,že ma trénuješ Ty, chvála patrila cez Vás najvyššiemu čo ma trénuje a ďakujem som sa pobavila na Tvojej odpovedi :)

Super posilka!!!

Monika 14.05.2013
Do vasej posilky som zacala chodit pred mesiacom. Neviem si to u vas vynachvalit!!!! Ujo na recepci je velmi vtipny a ochotny. Pani tiez vzdy rada pomoze. Vladne u vas pohodicka a super atmoska. Ceny su velmi priatelne. Tesim sa novym otvaracim hodinam. Neni nic lepsie ako zacat den u vas s dobrou naladickou. Urcite odporucim aj kamaratkam!!!
S pozdravom Monika K

Re:Super posilka!!!

KajanGym Janko 15.05.2013
Ďakujeme za pochvalu aj v mene Vtipného Uja a Nápomocnej Tety. Dúfam, že Vás budem vídať stále v dobrej nálade.
Janko

Správna atmoška

Ondrej 06.05.2013
V tomto fitku, ktoré nie je ani malé ani velké, ale také akurát, vládne perfektná atmosféra. Cvičí sa tu v pohode. Hlavne oceňujem príjemný a optimistický prístup personálu, ktorý dodáva chuť makať a napredovať. Odporúčam túto vzácnu výnimku v oblasti slovenského podnikania.

Re:Správna atmoška

KajanGym Janko 06.05.2013
Ďakujeme , budeme sa snažiť ešte trošku pridať.
Janko

palec hore

Marek 03.05.2013
Ahojte, keď som sa po dlhom,ale naozaj dlhom čase rozhodol znova priložiť ruku k železu a keďže bývam na terase, padla moja prvá voľba na vás. Najprv som to bol iba okuknúť a keďže sa mi to celkom pozdávalo a dobrý dojem urobila aj pani na recepcii (všetci dobre poznáte "ochotu" a "prívetivosť" v službách, prevádzkach na Slovensku), tak som sa rozhodol to vyskúšať na ostro.
V pondelok som nastúpil v plnej zbroji a páčilo sa mi. Výborne som si zacvičil, ujo na recepcii bol milý a tak som bol aj v stredu a dnes. Čo oceňujem, je priaznivá cena vstupného, milý a ochotný personál a čo som zažil naozaj v máloktorej posilňovni, čistota. Keď som bol u vás, bolo vždy čisto a dokonca aj vždy čerstvo umyté. To je u mňa veľké +.
Vybavenie strojmi a železom je solídne, ale privítal by som rozšírenie repertoáru o stroje na lýtka, bol som zvyknutý na stroj na výpony v stoji a stroj na výpony v sede. Taktiež by som privítal stroj na tlaky nohami dohora v sede(leg press).
A ešte maličkosť na záver, v pánskych sprchách(v dámskych som ešte nebol) by som privítal ku sprche pripevniť držiak na mydlo.

s pozdravom Marek

Re:palec hore

KajanGym Janko 04.05.2013
Ahoj. Ďakujeme za pochvalu , pozdravím aj pani aj uja na recepcii :)
Lýtkostroj máme horizontálny, hneď vedľa horizontálneho legg pressu. Zatiaľ nemáme kam umiestniť iné stroje, ale keďže prerábka spodnej časti a hlavne kaderníctva sa už blíži ku koncu, budeme sa musieť trochu povenovať aj vrchnej časti, takže je dosť možné , že niektoré stroje vymením.
Zatiaľ sa venujeme otváracím hodinám. V priebehu pár dní by sme chceli zmeniť ranné otváracie hodiny a to od 7.00.
Keďže si v dámskych sprchách ešte nebol, nie je problém , popros Pani, alebo Uja, určite Ti spravia exkurziu :)
Držiaky na mydlá v sprchách pôvodne boli . Stále ich niekto vytrhával, čo nechápem a čo mi už vôbec nejde do hlavy, že jeden držiak v hodnote asi 2 Eur zmenil majiteľa. Ale uznávam a v najbližšom čase , tj. skúsim to dnes, ich tam nejako privarím.
ďakujeme za pochvalu aj za nápady.
Janko

Re:Re:palec hore

Marek 04.05.2013
Ahoj, ďakujem za odpoveď, videl som tam tie horizontálne prístroje, ale nejako, no neviem...pripadajú mi už moc pretechnizované a prekladkované. Som stará škola, odcvičená na poctivom železe a jednoduchých strojoch, ale samozrejme chápem, že nemožno vyhovieť každému a dať tam to, čo by si kto zažiadal, to by tie priestory museli byť 3 násobné. Teraz je to taký rozumný, vyvážený mix.
Tie otváracie hodiny od 7,00 je dobrá voľba, myslím. že to dosť ľudí uvíta a príde na tú siedmu zacvičiť.

A k tým držiakom v sprchách, že ich kradnú...no je to také slovenské...žiaľ. Alebo ma napadla ešte jedna možnosť...že to niekto robí úmyselne s tým...no predsa určite všetci poznáte ten vtip o mydle na zemi v sprche a čo sa stane, keď sa poň zohnete :-)

Marek

otvaracie hodiny

Petka 21.04.2013
Ahojcek, velmi som si k Vam zvykla chodit a chodim pravidelne, ale chodila by som min.dva krat viac a aj permanentka by sa mi oplatila ak by ste rano otvarali skor, uz s viacerymi navstevnikmi sme debatovali na tuto temu, musim povedat ze je to Vase jedine ale za to obrovske minus . Este by som podotkla ze dnes, bolo to rano bola v tej malej miestnosti pri AA neuveritelna spina na zemi. Inak velmi drzim palce a prajem coraz viac spokojnych zakaznikov.

Re:otvaracie hodiny

Kajan Gym Janko 23.04.2013
Dobrý deň.
Špina na zemi už je odhalená, vytrhla sa jedna konzola, ktorá drží rebrinu a zrejme drolí stenu. Dnes zjednám nápravu.
K otváracím hodinám. Rád by som mal otvorené aj skôr, všetko k tomu smeruje, len mám trochu problém s hľadaním ďalšieho zamestnanca. Každopádne mám to v pláne, brzdia ma aj iné dôvody, ktoré rád vysvetlím osobne.
Tento týždeň sa končí prerábka v spodnej časti, snáď už budem mať čas sa tomuto všetkému venovať a dotiahnuť otváracie hodiny k Vašej aj mojej spokojnosti :)
Janko

spokojnosť

Peter 16.04.2013
ďakujem za otvorenie super fitka.konečne niečo,kde sa ľudia nechodia ukazovať ale poriadne si zamakať.chvalim super stroje aj personál.len tak ďalej..Peťo

kruhovy trening

Jana 25.03.2013
Chcela by som sa opytat na ten kruhovy trening. Celkom by som mala zaujem. To fakt bude trvat hodinu a tristvrte? To je celkom zaberak :) Nieze by som sa toho bala, len som zvedava ze ako pojdem potom do prace :) xixi
A mala pripomienka k malej miestnosti pri AA...mohlo by sa to castejsie umyvat ale inak super :) Som velmi spokojna, prijemne prostredie a mili ludia :)
Dakujem pekne

Re:kruhovy trening

Kajan Gym Janko 25.03.2013
Dobrý deň. Tréningy trvajú tak hodinku a pol, kým sa všetci rozhýbu ráno, tak to chvíľku trvá. Že sa nedostanete do práce sa nemusíte báť, tréningy sú zamerané v tejto fáze na celé telo, takže z každého rožka troška...
Som rád aj za Vašu pripomienku. Lámali sme si hlavu nad šifrou AA, ale nejako sme nedospeli k záveru. Každopádne umývame minimálne raz denne komplet. Na čistote si ja osobne veľmi zakladám a dúfam, že aj to bude vec, ktorá nás odlíši od konkurencie. Momentálne ale v spodných častiach fitka prebieha rekonštrukcia, prerábame tam salón krásy plus kaderníctvo, ktoré sa čoskoro spustí. Možno vďaka tomu sa Vám zdalo niečo špinavé, aj keď sa snažíme , aby to naši zákazníci nepocítili na kvalite našich služieb. Taktiež sa chystá kompletná výmena dlážky v spodnej časti fitka, ktorá už čo-to prežila. Pri akejkoľvek nepríjemnosti som Vám okamžite k dispozícii na 0904646361, Ubezpečujem Vás, že okamžite zjednám nápravu.
Janko

Re:Re:kruhovy trening

jana 25.03.2013
Dakujem pekne za odpoved a aj za vysvetlenie.AA su stroje na aerobnu aktivitu,ved sami to spominate vo svojich treningoch:-)no tak v tom pripade sa tesim na kruhovy trening uz teraz a dufam ze mnoho cvikov neskor vyuzijem aj na svoj individualny trening.a je pri tom treningu stanoveny aj minimalny pocet ludi? Dakujem Jana

Re:Re:Re:kruhovy trening

KajanGym Janko 25.03.2013
Dobrý večer. Minimálny počet ľudí je šesť. Nechajt na receepcii svoje číslo, poprípade sa zahláste a ja Vás vždy deň vopred budem informovať, či sa hodina, na ktorú ste sa nahlásili koná.
Janko

otvorene cez sviatky?

Igor 24.03.2013
Cauko,

Budete mat otvorene aj teraz v piatok / pondelok cez velku noc?

Dik
I.

Re:otvorene cez sviatky?

Kajan Gym Janko 25.03.2013
Nazdar.
Otváracie hodiny sú na hlavnej stránke. V pondelok od druhej poobede, v nedeľuje zavreté a inak normálne, ako každý deň.
Janko

trener

Jana 27.02.2013
Dobrý deň,

Mohla by som sa u Vás informovať ohladne ceny trénera ?

ďakujem

Re:trener

KajanGym Janko 27.02.2013
Dobry vecer. Ospravedlnujem sa za diakritiku, ale nie som na Slovensku momentalne a na tomto pocitaci nie je slovenska klavesnica.
Cennik trenerov Vam , zialbohu, nepoviem, lebo ho neviem. Na stranke mame kontakt na trenerov, plus nam minuly tyzden pribudol jeden, ktory mi este nestihol poslat svoj profil, kontakt na nho je vo fitku na recepcii.
Radovo myslim, ze sa cennik hybe okolo 10 eur na trening, ale odporucil by som Vam zavolat priamo im, popripade sa skusit nejako dohodnut. Som si isty, ze Vam vyjdu v ustrety.

Janko

Poďakovanie

Jana a Peťa 30.01.2013
Ahoj Janko!

Chceli by sme sa Ti poďakovať za včerajší individuálny tréning. Bolo to super. Nepredstavovali sme si, že pri cvičení vo fitku môže byť aj zábava a nie len drina.

Jana a Peťa

skupinove cvicenia

Veronika 28.01.2013
Dobry den, planujete v buducnosti prevadzkovat aj skupinove cvicenia napr. bodyforming, hromadne kondicne cvicenia, spinning...?
Vdaka

Re:skupinove cvicenia

KajanGym Janko 28.01.2013
Dobrý deň. Zatiaľ nemáme priestor na skupinové cvičenia, ale pred letom plánujem v skorých ranných hodinách vyskúšať s kondičným trénerom, ktorého zaplatím ja, intenzívny kruhový tréning pre napr. 10 cvičencov s tým, že cvičenie bude prebiehať ešte pred otvorením a len pre prihlásených ľudí. Len musím zistiť záujem a ak taký typ cvičenia bude žiadaný, určite ho zavediem.
Janko

Záznamy: 51 - 80 zo 89
<< 1 | 2 | 3 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Kajangym Vígľašská 3
Bratislava
85107
+421.904646361 info@kajangym.sk