Dajte nám vedieť, čo sa Vám páčilo - budeme radi. Napíšte nám, čo sa Vám nepáčilo a my urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme to zmenili.

Dobrý deň. Vinou technických problémov so serverom došlo k narušeniu časovej kontinuity príspevkov. Taktiež niektoré odpovede zmizli, niektoré otázky sa vytratili , poprípade sa pomiešali navzájom. Veľmi nás situácia mrzí, ale rozhodli sme sa nevymazať históriu diskusie a ponechať ju stave, v akom je.. Nové príspevky budú už opäť zoraďované správne. Ďakujeme za porozumenie.. Janko

Diskusná téma: DISKUSIA

Dátum: 12.01.2014

Vložil: Miro

Titulok: Re:Fitko

Tento príspevok nepovažujem za korektný, ale iba za snahu o poškodenie mena pravdepodobne z dôvodu konkurencie. Všetka česť prevádzkovateľovi fitka, že ho uverejnil a vecne naň odpovedal a dokonca pozval "nespokojnú prieskumníčku" na osobné stretnutie. Svedčí to o tom, že kvality svojho zariadenia nemusí skrývať.
Ja som v tomto fitku už skoro rok veľmi spokojný a na rozdiel od Jany ho vrele odporúčam.

Dátum: 29.12.2013

Vložil: Jano

Titulok: Wifi

Ahoj...
Mne trosku chyba wifi... Na pase zvyknem kukat nejake tie dokumenty na youtube a bez wifi mi volne data vydrzia tak na tyzden... No a potom bud dokupujem dalsie alebo musim ist na tom pomalom pripojeni co je dost na nervy...

Dátum: 07.12.2013

Vložil: Lenka

Titulok: Ročná permanentka

Ahojte, veľmi sa mi u Vás páči a potešila ma ponuka ročnej permanentky, ale toť problém "P" - zvažujem možnosť ísť cez leto brigádovať mimo SR, bolo by možné permanentku na nejaký čas pozastaviť? Ďakujem, Lenka

Dátum: 09.12.2013

Vložil: Kajan Gym Janko

Titulok: Re:Ročná permanentka

Ahoj Lenka. Ospravedlnujem sa,ze pisem bez diakritiky, ale mam nieco s pocitacom zase. Ked budes vo fitku, drgni do mna a nieco vymyslime :-)
Janko

Dátum: 25.10.2013

Titulok: Re:Super fitko

Ďakujeme veľmi pekne za slová chvály .. Baby radšej nechváliť, nech im tá milota vydrží :)

Dátum: 17.09.2013

Vložil: Janka

Titulok: spokojnosť

Maximálna spokojnosť, super atmosféra, veľmi prijateľné ceny. Cvičí sa v pohode, všade je čisto. Už po príchode vám zlepší náladu príjemná, ochotná a vždy usmiata slečna na recepcii. Túto posilku všetkým vrelo odporúčam, určite neoľutujete. Posilke želám veľa spokojných klientov.

Dátum: 17.09.2013

Vložil: KajanGym Janko

Titulok: Re:spokojnosť

Ďakujeme, veľmi si prajem, aby sa Vám Vaše želanie vyplnilo. A rovnako dúfam, že aj spokojnosť ostane aspoň taká, aká je teraz.

Dátum: 30.08.2013

Vložil: Andy

Titulok: posilka

pohodicka, dobre stroje, fajn prostredie. viac nepotrebujem. spokojnost .

Dátum: 31.08.2013

Titulok: Re:posilka

Ďakujeme. Budeme sa snažiť, aby spokojnosť vydržala.
Janko

Dátum: 21.05.2013

Vložil: Dagmara_Dáška

Titulok: jednoznačne naj in Engerau

Chodím sem už dlhšie,po špine ani smrad,držiak na mydlo mi nechýba,personál 150bodov,ujo moja krvná skupina.Janko riadiš to tam perfektne nedá sa čo vytknúť,len doporučiť nech to šlape max.spokojnosť a trénera mám,že dovi dopo.Prajem vééééééľa spokojných zákazníkov a biznis.

Záznamy: 41 - 50 zo 82
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Pridať nový príspevok