Dajte nám vedieť, čo sa Vám páčilo - budeme radi. Napíšte nám, čo sa Vám nepáčilo a my urobíme všetko, čo budeme môcť, aby sme to zmenili.

Dobrý deň. Vinou technických problémov so serverom došlo k narušeniu časovej kontinuity príspevkov. Taktiež niektoré odpovede zmizli, niektoré otázky sa vytratili , poprípade sa pomiešali navzájom. Veľmi nás situácia mrzí, ale rozhodli sme sa nevymazať históriu diskusie a ponechať ju stave, v akom je.. Nové príspevky budú už opäť zoraďované správne. Ďakujeme za porozumenie.. Janko

Diskusná téma: DISKUSIA

Dátum: 15.10.2016

Vložil: Kajan Gym Janko

Titulok: Re:sadasd

Ďakujeme za pochvalu. Tešíme sa, že ste spokojný.

Dátum: 07.12.2015

Vložil: Dana

Titulok: ceny trenerov

Dobry den, chcela by som sa spytat, mate niekde cenniky jednotlivych trenerov a treneriek? Celkom by ma to zaujimalo

Dátum: 07.12.2015

Titulok: Re:ceny trenerov

Dobrý deň. Samotní tréneri majú ceny zmluvné, v závislosti od času, periodicity, dĺžky tréningov, vypracovania jedálničkov, atď.. Odporúčam Vám obrátiť sa priamo na nich, poprípade mi kľudne zavolajte na 0904 646361 a ja Vám prezistím všetko o čo máte záujem. Pekný deň. Janko

Dátum: 03.09.2015

Vložil: Okoloidúci

Titulok: Len tak z diaľky:))

Ja dané fitko poznám len z toho dôvodu, že bývam neďaleko a chodím občas okolo neho, zatiaľ som nenabral odvahu tam vkročiť a asi ju ani nikdy nenaberiem, som totiž dosť hanblivý, ale rád sa pokochám namakanými postavami ľudí, ktorí odtiaľ vychádzajú:)) Držím Vám palce.

Dátum: 04.09.2015

Titulok: Re:Len tak z diaľky:))

Dobrý deň. Nemusíte ísť hneď cvičiť, zastavte sa a nakuknite do vnútra :) Uvidíte, že sa nemusíte ničoho obávať a možno Vás to nakopne k tomu, aby ste sa zastavili aj druhýkrát, ale už v športovom :) Ďakujeme za priazeň a prajeme pekný deň.

Dátum: 24.11.2015

Vložil: Učeň

Titulok: Re:Len tak z diaľky:))

Keď som prvýkrát vstúpil do Kajanu, prvýkrát do fitka vôbec, tak som sa tiež bál, no po pár minútach som zistil, že strach bol zbytočný. V posilke panuje príjemná klíma a personál. Pre mňa najlepšia v Bratislave.

Dátum: 17.08.2015

Titulok: Re:ranny trening

Dobrý deň. Samozrejme, kruhové tréningy sú limitované maximálnym počtom 5- tich ľudí, takže sa nemusíte báť o to, že by ste sa nezmestili :) Prebiehajú striedavo v boxerni, vo fitku, budú zaradené aj nejaké outdoorové aktivity, takže to absolútne nepocítite.
Nad Vami navrhovanou možnosťou sme, priznám sa, neuvažovali. Veľa ľudí príde len na kardio, príde partia 6-tich boxerov, ktorí sa len zavrú v boxerni.. O šiestej je vo fitku 8 ľudí a šesť päť už dvadsať ( alebo naopak ). Plus vyselektovať, kto cvičí kde, je dosť problematické, ale zatiaľ sme ešte nemali problémy, že by sa ľudia nepomestili.. A ako sa hovorí, dobrých ľudí sa všade veľa zmestí, tak to prežijeme :)
Dúfam, že u nás budete spokojný, ak by bol akýkoľvek problém, dajte vedieť priamo mne na 0904 646361 a pokúsim sa vyjsť Vašim požiadavkám v ústrety.
Pekný večer. Janko

Dátum: 26.12.2014

Vložil: katka

Titulok: trener

kolko stoji trener na hodinu?

Dátum: 27.12.2014

Titulok: Re:trener

Dobrý deň. Ceny trénerov sa hýbu okolo 8-10 € na tréning. Výnimkou je Oliver, ktorý je drahší. Ak máte záujem o tréningy s trénerom, kľudne sa ozvite priamo im, alebo môžte zavolať mne na tel. 0904 646361 a preberieme Vaše požiadavky detailnejšie. Pekný deň. Janko

Dátum: 08.09.2014

Titulok: Re:kedy

Dobrý deň. Najmenej ľudí máme okolo obeda. Nemyslím ale, že by bol nejaký extra problém aj v iných časoch. Kľudne sa zastavte a uvidíte, budeme radi.
Janko

Záznamy: 21 - 30 zo 82
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok